Tenisové kurzy

Minitenisová školička

Věnujeme se těm nejmenším. Minitenis je určen hráčům již od 4 let, kteří jsou díky speciálnímu vybavení schopny hrát tenis podobně jako dospělí na klasickém kurtu. Trénuje se ve větší skupince dětí (4-6). Hraje se na menší kurt a používají se lehčí míčky. Formou her a zábavných tréninků děti získávají prvotní tenisovou průpravu. Děti se učí základním prvkům tenisu a zároveň je kladen důraz na rozvoj obecného vztahu ke sportu.

Od 490 Kč / měsíčně

Skupinové a individuální kurzy

Skupinové kurzy – vhodné pro děti, tak i mládež a dospělé, začátečníky či pokročilé. Skupiny jsou tvořeny na základě výkonnosti a věku jednotlivých hráčů. Počet hráčů na jednom dvorci záleží na individuální dohodě, doporučujeme však skupinky maximálně o čtyřech hráčích. Zaručíme tak efektivní výuku a pozornost může být věnována i individuálním potřebám hráčů ve skupině. Od 130 Kč / hod.

Individuální kurzy – jsou určené pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály, od dětí po dospělé. Tento způsob tréninku je zaměřen především na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Od 395 Kč / hod.

Tenisové tábory

Letní dávka zábavy pro Vaše děti. Od 6 – 15 let. Pro začátečníky i pokročilé.

Zažij spoustu zábavy, tenisu a dalších her s trenéry tenisové školy PRIME. Výlety, hry, soutěže a mnoho dalšího!

Od 2990 Kč

Kondiční trénink

Jen pro naše svěřence!

Kondiční příprava je nezbytnou součástí každého tenisty. Trénink se primárně zaměřuje na zvýšení fyzické zdatnosti, ale také na techniku správného rozcvičení a způsoby strečinku, které jsou důlkežité nejen před a po zápase, ale i před tréninkem a po něm. Pomocí doplňkových sportů rozvíjí všestrannost hráče a částečně kompenzuje jednostranné tenisové zatížení.Kondiční trénink je realizován po domluvě trenéra s hráči resp. rodiči. 

Trenéři mohou v případě potřeby svým svěřencům vytvořit individuální plán.