Tenisové kurzy

Minitenisová školička

Věnujeme se těm nejmenším. Minitenis je určen hráčům již od 4 let, kteří jsou díky speciálnímu vybavení schopny hrát tenis podobně jako dospělí na klasickém kurtu. Trénuje se ve větší skupince dětí (4-6). Hraje se na menší kurt a používají se lehčí míčky. Formou her a zábavných tréninků děti získávají prvotní tenisovou průpravu. Děti se učí základním prvkům tenisu a zároveň je kladen důraz na rozvoj obecného vztahu ke sportu.

Od 490 Kč / měsíčně

Skupinové a individuální kurzy

Skupinové kurzy – vhodné pro děti, tak i mládež a dospělé, začátečníky či pokročilé. Skupiny jsou tvořeny na základě výkonnosti a věku jednotlivých hráčů. Počet hráčů na jednom dvorci záleží na individuální dohodě, doporučujeme však skupinky maximálně o čtyřech hráčích. Zaručíme tak efektivní výuku a pozornost může být věnována i individuálním potřebám hráčů ve skupině. Od 135 Kč / hod.

Individuální kurzy – jsou určené pro všechny výkonnostní úrovně hráčů, od začátečníků po profesionály, od dětí po dospělé. Tento způsob tréninku je zaměřen především na konkrétní potřeby hráče s důrazem na jeho individualitu a osobní rozvoj. Od 400 Kč / hod.

Letní dávka zábavy pro Vaše děti. Od 5 – 16 let. Pro začátečníky i pokročilé.

Zažij spoustu zábavy, tenisu a dalších her s trenéry tenisové školy PRIME. Výlety, hry, soutěže a mnoho dalšího!

Od 3890 Kč

Prime tennis league!

Soutěž pro naše tenist(k)y!